Efektivní směs látek pro Vaši mužnost - Yellow Vital Max Long

PROSTATA
Unikátní směs přírodních látek pro zkvalitnění Vaší erekce a potence
2+1= 3balenia Yellow Vital Long x 6ks tablet - užívá se 1-2hod před stykem
Kód zboží: 01
  • Unikátní směs přírodních látek
  • Pomáhá zlepsovat potenci a erekci
  • Může zlepšovat vitalitu celého organismu a libido
  • Pomáhá s péčí o prostatu
  • Složky mohou působit preventivně proti vzniku rakoviny prostaty
  • Přírodní Složení
Pôvodná cena: 
669.00 Kč
1,198.00 Kč
Popis produktu: 

Maca peruánská (Lepidium meyenii) - nazývají ho často i dřevo potence. Má afrodiziakální účinky a pomáhá zlepšovat produkci a kvalitu spermií.

Všehoj Asijský (Panax Ginseng) - je nejsilnějším posilujícím prostředkem v asijské medicíně který pomáhá zmírňovat problémy s močovým ústrojím a napomáhá při mužských problémech v posteli.

Šafrán Siaty (Crocus Salvius) - může zvyšovat "mužskou kondici" a zachovávat ji do vyššího věku. Má pozitivní vliv na tvorbu a kvalitu spermií, pomáhá při problémech s prostatou.

Kotvičník zemní (Tribulus Terrestris) - příznivě ovlivňuje normální hladinu mužského pohlavního hormonu a tím podporuje potenci a libido. Kromě pohlavní soustavy kotvičník zlepšuje i tu močovou a přispívá ke správnému fungování prostaty, působí močopudně, díky čemuž jsou močové cesty lépe pročištěny.

Zinek - slouží ke zvýšení tvorby testosteronu a spermií u mužů, je významnou podpůrnou složkou, která ovlivňuje vzrušení a kvalitu ztopoření.

Pohlavní aktivita je velmi důležitou součástí fyzického a psychického zdraví muže, libido je přirozenou součástí každého muže i ženy. Pokud se vaše mužská schopnost oslabuje, nebo je nedostatečná, chcete-li zlepšit potenci, erekci a být výkonnější, je to právě nový Yellow Vital Long, který může pro Vás představovat to správné řešení.

Balení: Počet tablet v balení: 6 ks.

Dávkování: Jednu tabletu zapít tekutinou 1-2hod před stykem.

Upozornění: Stanovená doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada rozmanité stravy. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.
Seznam zdravotních tvrzení, která mohou být uvedena, jsou v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 ze dne 20. prosince 2006 o výživových a zdravotních tvrzeních o potravinách a následných novelizacích.

Výrobek není určen jako lék. 

Doporučuje se vyvážená strava a zdravý životní styl.

Složení: 

Zložení v 1 tablete:
Panax Ginseng / Všehoj Asijský (kořen) 100mg, Lepidium Meyenii / Maca / Jeřucha Peruánská (kořen) 100mg, Tribulus Terrestris / Kotvičník zemní (rostlina) 70mg, Šafrán Sátý / Crocus Salvius ....100 ) 3mg, L-Arginin 100mg, Zinek / oxid zinečnatý 4mg (0,5 DDD(denní doporučené dávky)) , aditiva 33mg

Výrobek není určen jako lék. 

Doporučuje se vyvážená strava a zdravý životní styl.

Přidat nové hodnocení

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.