Imunita - Vitalita

Směs Propolisu, Koenzymu Q10, Artemisininu s Ženšenem, doplněnou vyváženým množstvím Vitamínů a Minerálů používaných v boji proti Korone. Změs systematicky zvyšuje imunitu, působí preventivně před viry a má pozitivní vliv na vitalitu.
První doplněk stravy s vědecky vyvinutým složením - 30 tablet - 30 denní kúra (1ks denně)
Kód zboží: 08
Skladem: 
Skladom
  • Unikátní směs vysoce účinných látek
  • Podporuje a zvyšuje přirozenou obranyschopnost organismu
  • Snižuje míru únavy a podporuje vitalitu
  • Ochraňuje buňky před oxidačním stresem
  • Působí preventivně před viry a bakteriemi
  • Přírodní složení
Pôvodná cena: 
475.00 Kč
379.00 Kč
Popis produktu: 

Červený korejský ženšen- je nejsilnějším posilujícím prostředkem asijské medicíny a je hodnocen jako současný nejúčinnější rostlinný adaptogen a harmonizátor organismu. Zlepšuje cirkulaci krve a tvorbu červených krvinek snižuje vysoký a zvyšuje nízký krevní tlak, reguluje hladinu cukru a cholesterolu v krvi, také působí výborně proti únavě a stresu.

Pelyněk Jednoletá (Artemisia Annual) - ověřená přírodní látka, která detoxikuje a hlavně brání vstupu viru do buňky hostitele, potlačující působí pouze na viry (Covid), paraziti, houby, rakovinové buňky a ne na zdravé buňky těla.

Koenzym Q10- Je velkou dávkou energie i pro naše srdce a cévy, zlepšuje jejich odolnost, prokrvení a optimalizuje krevní tlak. Snižuje riziko srdečního selhání, čemu už naše tělo ve vyšším věku těžší odolává. Ochraňuje mozek, játra, ale i stěny dýchacích a vylučovacích orgánů.

Propolis- Vědci identifikovali více než 300 sloučenin v propolisu. Většina těchto sloučenin jsou formy polyfenolů. Polyfenoly jsou antioxidanty, které bojují s chorobami a poškozením v těle. Propolis má baktericidní účinky, čili ničí a usmrcuje bakterie, a také brzdí růst bakterií, zastavuje růst plísní a ničí některé plísně, a nakonec podporuje hojení ran.

Dôležitejsšie Vitamíny a Minerály:

Vitamín A- chrání naše buňky v boji s volnými radikály, čímž zpomaluje jejich proces stárnutí. Hraje významnou roli v imunitních i reprodukčních procesech, podílí se na růstu kostí a pomáhá udržet zdravou pokožku, oči i dýchací cesty.

Vitamín C- Podporuje vstřebávání těžkých kovů, v těle působí jako antioxidant a vytváří kolagen starající se o zdravé dásně, zuby, kosti a krevní cévy. Zatímco většina živočichů si dokáže vytvářet vlastní vitamin C, člověk je odkázán na jeho externí příjem.

Vitamín D3- Má obrovský účinek na imunitní systém a účastnit se na více než 200 procesech ve vašem těle. Nejdůležitějším účinkem je vliv na pohybový aparát, kde zároveň pomáhá k fungování svalů, a spoluzodpovědnost za růst a zdraví kostí i zubů.

Vitamíny B1,2,3,5,6,7,9,12- Napomáhají k správnému fungování životně důležitého energetického metabolismu, mají vliv i na psychickou činnost a funkci nervového systému a přispívají ke snížení únavy a vyčerpání.

Zinek, Selen, Železo, Jód, Calcium, Magnesium - Zvyšují odolnost vůči infekcím, působí jako prevence proti chřipce. Udržují celistvost buněk, urychlují jejich dělení a tím i hojení ran. Zvyšuje tvorbu testosteronu a spermií u mužů. Každá naše buňka obsahuje hořčík a potřebuje ho pro své správné fungování.

Beta Glukán- nejznámější přírodní stimulant imunitního systému. Lidský tělo si není schopno samo vytvořit betaglukany, proto je musíme přijmout ze stravy, nebo ve formě výživových doplňků.

Zejména v těchto těžkých časech "Korony" lidé často podceňují a přehlížejí vliv Imunity, prevence a vitality na fyzické a psychické zdraví, což je velká škoda. Málokdo ví, že existují látky a vitamíny, pomocí nichž lze mobilizovat imunitu a vitalitu a zkoncentrovat ji do formy výživového doplňku, díky kterému se cítíte jako vysvobození z pout únavy a oslabené imunity čím následně prožíváte úplně nové pocity.
Total Vital Max-Imnunita-Vitalita je doplněk stravy obsahující unikátní směs Propolisu, koenzymu Q10, Artemisininu s Korejským Ženšenem, doplněnou vyváženým množstvím Vitamínů a minerálů, která posiluje obranný a imunitní systém, působí preventivně před viry a bakteriemi a má pozitivní vliv na vitalitu celého organismu. Podporuje přirozenou obranyschopnost organismu, podporuje metabolismus, posiluje činnost srdce, zlepšuje činnost trávicího traktu, přispívá k dobrému fyzickému a psychickému stavu. Přináší tělu látky vhodné pro dlouhodobé užívání, snižující míru únavy a podporující vitalitu.

 

Balení:

Počet tablet v balení: 30 ks.

Dávkování:

1 tableta denně, zapít tekutinou.

Upozornění:

Stanovená doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Seznam zdravotních tvrzení, které se mohou uvádět, jsou v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (ES) č.1924 / 2006 ze dne 20. prosince 2006 o výživových a zdravotních tvrzeních o potravinách a následných novelizací.

Složení: 


 

Výrobek není určen jako lék.
Doporučuje se vyvážená strava a zdravý životní styl.

Komentáře

Všechno v pohodě, myslím že mám více energie, světe div se fungovala dobře i Slovenská pošta, se kterou jsem neměla v době Korona krize nejlepší zkušenosti ...

Beru preventivně, při prvním balení trochu lepší, budu pokračovat.

MUJ PRVNÍ NÁKUP, TAKŽE ZATÍM TĚŽCE HODNOTIT, NA DRUHOU STRANU bych uvítal VÍCE TYPŮ DOPRAVY ...

Protože korona je stále zde třeba mít dobrou a silnou Imunitu, připravek obsahuje přesně to co všichni říkají že má preventivní brát, za mě super protože je to v jedné tabletě a cítím se dobře.

Přidat nové hodnocení

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.