Hubnutí - Dieta

Směs Zeleného čaje, Zelenej kávy, Garnicie, L-Karnitinu, Acai, Pomerančovníku, Guarany, Vitaminu E, Zinku, Selenu, Černého pepře a Chromu, která přispívá ke kontrole tělesné hmotnosti a snižuje chuť k jídlu.
První doplněk stravy s vědecky vyvinutým složením - 60 kapslí - 30denní kúra (2ks denně)
Kód zboží: 07
Skladem: 
Skladom
  • Unikátní směs vysoce účinných látek
  • Efektivnější spalování tukových buněk během fyzické aktivity
  • Podporuje snížení hmotnosti při dietě
  • Omezuje pocit hladu
  • Podporuje energii, výdrž a vitalitu
  • Přírodní složení
Pôvodná cena: 
690.00 Kč
469.00 Kč
Popis produktu: 

 L-Karnitin - považuje se za jeden z nejefektivnějších spalovačů, který podporuje výdrž, dodává energii a regeneruje svaly.

 Zelený čaj - pomáhá při oxidaci tuků, zefektivňuje využití živin v organismu a je hlavně vhodný pro zvýšení tělesného výkonu.

 Garcínie kambodžská - navozuje pocit sytosti, čímž pomáhá udržovat normální tělesnou hmotnost a pomáhá udržovat normální hladinu cukru a tuku v krvi.

Acai Berry - je nejúčinnější antioxidant, zlepšuje metabolismus a pomáhá v boji z nadváhou. Toto ovoce může napomáhat při prevenci nemocí souvisejících s životním stylem, jako jsou rakovina, cukrovka, nadváha a kardiovaskulární a neurologické choroby.

Zelená káva- -populární doplněk který se užívá k redukci hmotnosti, pomůže Vám zbavit se nadváhy a nadbytečného tuku.

Guarana- pomáhá zvýšit bdělost a koncentraci a podporuje fyzickou aktivitu. Podporuje normální mentální výkonnost a snižuje únavu.

Pomerančovník hořký (30% synefrinu) - jeden z nejpopulárnějších přírodních spalovačů tuku na světě, je to pomocník při redukci váhy který podporuje termogenezi a štěpení tuků.

 Chróm- hlavní učínek Chromu je že přispívá k udržování normální hladiny glukózy v krvi, ale také bojuje proti únavě a pomáhá regulovat chuť k jídlu.

Nadváha nebo obezita je vlastně nadměrné ukládání tělesného tuku, který může vést k vážným zdravotním onemocněním a následně i ke smrti. Nadváha není jen estetickým problémem, ale hlavně problémem zdravotním. Častokrát pociťujeme nedostatek energie při fyzické aktivitě, fyzické námaze, ale i duševní práci, či emocionálním vypětí. Celkově nás nadváha, obezita, únava a vyčerpanost omezují a snižují kvalitu našeho života.
Total Vital Max-Hubnutí-Dieta je doplněk stravy obsahující unikátní směs Zeleného čaje, Garnica, L-karnitinu, Acai, pomerančovníku, Vitaminu E, Zinku, Selenu, Černého pepře, Zelené kávy a Chromu, která přispívá ke kontrole tělesné hmotnosti, metabolismu lipidů ( tuků) a potlačuje chuť k jídlu. Zelený čaj, Guarana a Chrom podporují metabolismus a napomáhají spalovat tuky, navozují a prodlužují pocit sytosti a tím napomáhají snížit hmotnost. Obsahuje také L-karnitin který je často využíván ve fitness jako spalovač tuků na formování postavy. Doplňek je vhodný pro vegany a vegetariány, neobsahuje také škrob, lepek ani konzervanty. Samozřejmě nelze zapomínat na pohyb a cvičení!

Balení:

Počet kapslí v balení: 60 ks.

Dávkování:

2 kapsle denně, zapít tekutinou.

Upozornění:

Stanovená doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Seznam zdravotních tvrzení, které se mohou uvádět, jsou v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (ES) č.1924 / 2006 ze dne 20. prosince 2006 o výživových a zdravotních tvrzeních o potravinách a následných novelizací.

 

Složení: 

Výrobek není určen Jak Lék.
Doporučte se vyvážená strava a zdravý životní styl.

Komentáře

Během měsíce jsem jsem zhubl v problematické oblasti břicha asi 3kg, takže spokojenost.

Při cvičení se mnohem víc potím, výborný spalovač.

Beru a makám a výsledek je vidět, super.

Přidat nové hodnocení

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.