Klouby - Chrupavky - Kosti

Směs Kurkumy, Boswellia, Vápníku, MSM, Glukosamín sulfátu, Kyseliny Hyaluronové, Kolagénov, Vitamínov D a K2 která vytváří jedinečnou kombinaci pro komplexní péči o váš pohybový aparát a kosti.
První doplněk stravy s vědecky vyvinutým složením - 60 kapslí - 30 denní kúra (2ks na denně)
Kód zboží: 09
Skladem: 
Skladom
  • Unikátní směs vysoce účinných látek
  • Optimalizuje funkci kosti a chrupavek
  • Zlepšuje mobilitu a flexibilitu kloubu
  • Stimuluje syntézu chrupavky
  • Přírodní složení
Pôvodná cena: 
585.00 Kč
469.00 Kč
Popis produktu: 

Metylsulfonylmetan (MSM) - MSM je známé zejména pro své pozitivní účinky na kosti a chrupavky. Velmi dobré účinky vykazuje v boji s osteoartritidou a také tlumí bolesti kloubů. Kromě kloubů pozitivně ovlivňuje i šlachy a vazy, takže je komplexním doplňkem pro zdraví pohybového aparátu.

Glukosaminsulfát - je jedním ze stavebních prvků chrupavky, má přírodní protizánětlivé vlastnosti i účinky proti stárnutí. Pomáhá při léčbě běžných příznaků onemocnění souvisejících s věkem, jako je artritida či osteoartritida. Může také přispět k lepšímu trávení a zdraví střev, pohyblivosti, rozsahu pohybu a všeobecnému zdraví kloubů.

Kadidlovník pilovitý - je používána již tisíce let pro svou schopnost zvládat zánětlivá onemocnění kloubů, pohybového a dýchacího ústrojí. Je ideální při léčbě artritidy, průjmy, plicních onemocnění, nebo při udržování zdravé hladiny cholesterolu. Výrazně zlepšuje pohyblivost kloubů a snižuje bolesti kloubů.

Vápník - je stavebním materiálem celého systému spojovacích tkání organismu, do kterého patří svaly, blány, šlachy, kůže a kosti, potřebuje ho každá buňka v tele.Užívanie vápníku spolu s vitaminem D může snížit ztráty kostního minerálu, také snižuje riziko rakoviny tlustého střeva. Je potřebný k udržení zdravých kostí a zubů a přispívá i k normálnímu fungování svalů.

Kurkumin - pomáhá udržovat normální stav kloubů, pozitivně ovlivňuje jejich pohyblivost, snižuje opotřebení chrupavek a zároveň ulevuje od možného zánětu. Kurkuma prospívá i kostem. Používá se také pro správnou funkci trávicího systému, jater, žlučníku nebo krevních lipidů tedy cholesterolu.

Kyselina hyaluronová - je důležitou součástí chrupavek, proto příznivě ovlivňuje i pohybový systém, kyselina hyaluronová vlastně plní funkci kloubní tekutiny, která promazává klouby. Doporučuje se užívat při bolestech kloubů a jejich špatné ohebnosti, artritidě či opotřebování kolen a ramen.

Kolagen typu I, kolagen typu II - je klíčový pro strukturu vašich kloubů t.j. vazy, šlachy a chrupavky. Pomáhá udržovat zdravé kosti a klouby, pomáhá snížit bolestivost kloubů, pomáhá při regeneraci kloubů, šlach a kostí.

Vitamin D3 a K2 - jsou důležité vitamíny pro správné fungování kostí, svalů a krevního oběhu. Kombinace vitaminů D3 a K2 je určena pro muže i ženy v každém věku a děti pro dobrý stav svých kostí, zubů a imunity.

Náš pohybový aparát se věkem přirozeně opotřebovává, je důležité mu věnovat potřebnou péči v průběhu celého života, aby se radost z pohybu neztrácela. Viditelné stopy našich odžité let nebo nezdravého životního stylu zůstávají přítomny ale příroda zná lék na všechno. Výsledkem je opravdu účinné unikátní spojení přírody a moderní technologie Total Vital Max Klouby-Chrupavky-Kosti. Dopřejte namáhaným svalům, kostem, kloubům a chrupavkám správnou výživu.
Total Vital Max-Klouby-Chrupavky-Kosti je doplněk stravy obsahující unikátní směs Kurkumy, Boswellia, Vápníku, MSM, Glukosamín Sulfátu, Kyseliny Hyaluronové, Kolagénov, Vitamínov D, K2 a kolagenu která vytváří jedinečnou kombinaci pro komplexní péči o váš pohybový aparát a kosti. Zlepšuje premezávacie vlastnosti kloubů, má silné protizánětlivé účinky, přispívá k normální funkci kostí a chrupavek kterým zajišťuje optimální stupeň výživy.

 

Balení:

Počet kapslí v balení: 60 ks.

Dávkování:

2 kapsle denně, zapít tekutinou.

Upozornění:

Stanovená doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Seznam zdravotních tvrzení, které se mohou uvádět, jsou v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (ES) č.1924 / 2006 ze dne 20. prosince 2006 o výživových a zdravotních tvrzeních o potravinách a následných novelizací.

Složení: 

Výrobek není určen jako lék.
Doporučuje se vyvážená strava a zdravý životní styl.

Komentáře

Zdá se, že klouby už nebolí.

Velký plus jsou všechny kolageny, super na klouby.

Užívám už dlouhodobě, bolest ustoupila takže spokojenost.

Zatím nic, možná krátká doba používání, uvidíme.

Přidat nové hodnocení

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.