Pleť - Vrásky - Vlasy - Nehty

Směs L-Methioninu, Biotinu, Kolgénov, kyselin Hyaluronové, Listové, Pantotenové a extraktů z Kopřivy a Serenoi, která zajišťuje maximální efekt pro udržení mladistvého vzhledu, zdravých vlasů a nehtů.
První doplněk stravy s vědecky vyvinutým složením - 60 kapslí - 30 denní kúra (2ks denně)
Kód zboží: 11
Skladem: 
Skladom
  • Unikátní směs vysoce účinných látek
  • Má protivráskový a omlazující účinek
  • Vyživuje a zlepšuje kvalitu vlasového vlákna
  • Pomáhá udržet pevnou a pružnou pokožku
  • Na zpevnění a posílení nehtů
  • Přírodní složení
Pôvodná cena: 
635.00 Kč
499.00 Kč
Popis produktu: 

L-methionin - organismus si ho nedokáže sám vytvořit, proto ho musí přijmout ze stravy. Brání lámavosti vlasů, urychluje buněčný metabolismus a chrání naše tělo před vlivem volných radikálů, které svou činností urychlují buněčné stárnutí.

Kopřiva dvoudomá - obsahuje kyselinu křemičitou, která prospívá vlasům a nehtům, posiluje růst vlasů a zabraňuje jejich vypadávání. Také detoxikuje organismus a čistí krev.

Serenoa plazivá - Podporuje přirozený růst vlasů a kvalitu vlasů, a rovněž přispívá k normálnímu stavu nehtů a pleti.

Kyselina hyaluronová - je schopná zadržovat vodu, kvůli této vlastnosti je součástí mnoha kosmetických přípravků, které mají zpomalovat stárnutí kůže a vyhlazovat vrásky.

Kolagen typu I a typu II - zvyšují elasticitu pokožky, zabraňují tvorbě vrásek. Chrání pokožku před vnějšími negativními vlivy, urychlují růst nehtů a zlepšují jejich kvalitu.

Kyselina pantotenová - je důležitá pro růst a normální funkci tělesné tkáně, přispívá k regeneračním procesům pokožky, jako jsou hojení ran a epitelizace. Podílí se také na stimulaci růstu a pigmentace vlasů.

Kyselina listová - podporuje imunitní systém, psychickou rovnováhu, posiluje organismus, odstraňuje únavu a hraje důležitou roli v procesu dělení buněk a hojení ran.

Biotin - Je známý především pro svou dominantní roli v podpoře správného fungování kůže, vlasů a nehtů.

Vitamín E - přírodní antioxidant chránící buňky před stárnutím a volnými radikály. Pomáhá omlazovat pokožku a zamezuje tvorbě vrásek.

Stres, nezdravá strava, nedostatečná hydratace, nezdravý životní styl, nedostatek spánku a množství dalších příčin má za následek poškození a zhoršení stavu naší pokožky, vlasů a nehtů. Viditelné stopy našich odžité let nebo nezdravého životního stylu zůstávají přítomny ale příroda zná lék na všechno. Výsledkem je opravdu účinný, přírodní komplex výživných látek a vitamínů pro Vaše vrásky, vlasy i nehty.
Total Vital Max-Pleť-Vrásky-Vlasy-Nehty je doplněk stravy obsahující unikátní směs L-methioninu, Biotinu, Kolgénov, Kyselin Hyaluronovou, Listové, Pantotenové a extraktů z Kopřivy a Serenoa, která je účinná pro redukci vrásek, zajišťuje maximální efekt pro udržení mladistvého vzhledu, zdravých vlasů a nehtů. Je to speciální formule, která podporuje samotnou výstavbu vlasů, pomáhá udržet pevnou a pružnou pokožku a zvyšuje sílu nehtů.

Balení:

Počet kapslí v balení: 60 ks.

Dávkování:

2 kapsle denně, zapít tekutinou.

Upozornění:

Stanovená doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Seznam zdravotních tvrzení, které se mohou uvádět, jsou v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (ES) č.1924 / 2006 ze dne 20. prosince 2006 o výživových a zdravotních tvrzeních o potravinách a následných novelizací.

Složení: 

 


Výrobek není určen jako Lék.
Doporučte se vyvážená strava a zdravý životní styl.

Komentáře

Po měsíci užívání cítím pružnější a pevnější pleť, spokojenost.

Přípravek posílil vlasy a myslím že vypadají lépe.

Primární jsem začala užívat kvůli špatným nehtem, ale musím říci že po čase mám pevnější pleť a hezčí vlasy takže jsem ráda.

Mám problém s lámavostí nehtů, zkusila jsem a zdá se mi že jsou o něco pevnější, ale čekala jsem víc.

Přidat nové hodnocení

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.