Těhotenství - Plodnost

Směs Kyseliny listové, Omega-3 mastných kyselin (EPA, DHA), Vápníku, Železa, Jódu, Vitamínů E, C, D, B3, B6, B12, která byla navržena tak, aby vyhovovala maminkám a jejich miminkům ve všech důležitých oblastech.
První doplněk stravy s vědecky vyvinutým složením - 60 kapslí - 30 denní kúra (2ks denně)
Kód zboží: 15
Skladem: 
Skladom
  • Unikátní směs vysoce účinných látek
  • Přispívá k růstu zárodečných tkání během těhotenství.
  • Na podporu plodnosti mužů i žen
  • Přispívá ke zdravému vývoji plodu
  • Ke správnému fungování imunitního systému.
  • Přírodní složení
Pôvodná cena: 
635.00 Kč
469.00 Kč
Popis produktu: 

3-omega mastné kyseliny EPA a DHA - jsou látky, které si naše tělo neumí samo vytvořit. Zajišťují děťátku správný vývoj mozku, srdce a zraku také udržují zdravé cévy a dobrý krevní tlak matky. Důležité jsou i pro kojící ženy, protože pozitivně ovlivňují správný růst a vývin dítěte.

Vitamín E - dokáže zregenerovat buňky a díky této vlastnosti je účinný i při zvyšování plodnosti. Je nezbytný pro zdraví vaječníků, neboť podporuje kvalitu vajíček. Je to jeden z vitamínů který se užívá na bezpečné zvýšení šance na otěhotnění (spolu s kyselin listovou, niacinem, vitaminem D a 3-omega mastnými kyselinami).

Kyselina listová - je jednou z nejdůležitějších látek, nezbytných pro správný vývin miminka během prenatálního období. Přispívá k růstu zárodečných tkání během těhotenství, k syntéze aminokyselin, k optimální tvorbě krve. Podporuje imunitní systém psychickou rovnováhu, posiluje organismus, odstraňuje únavu a hraje důležitou roli v procesu dělení buněk.

Vápník - vyvíjející se plod spotřebuje při tvorbě svých kostí velké množství vápníku. Sehrává důležitou funkci nejen při tvorbě kostní a zubní tkáně, ale je potřebný i při srážení krve, činnosti nervové soustavy a svalstva.

Magnézium- v těhotenství je zvýšená spotřeba magnézia, s růstem plodu totiž stoupají nároky na spotřebu magnézia. Zvýšená fyzická zátěž, těhotenství, několik chronická onemocnění nebo jednostranná strava jsou častým důvodem úbytku hořčíku v našem těle. Tento minerál zmírňuje ranní nevolnosti v těhotenství, udržuje správnou hladinu cukru a cholesterolu v krvi a pomáharegulo vat nepravidelný srdeční rytmus. 

Vitamíny B3, B6, B12, C - podporují normální funkci imunitního systému. Přispívají k udržení normálního energetického metabolismu a normální funkci nervového systému. Pomáhají snižovat pocit únavy a vyčerpání. podílí na tvorbě DNA, také na dělení buněk v těle, tvorbě krve a růstových procesech.

Vitamin D - přispívá k normální funkci imunitního systému a hraje roli při buněčném dělení. Má také velký vliv na udržení normálního stavu zubů a kostí, a to nejen v průběhu těhotenství.

Železo, Jód - Železo je velmi důležité pro tvorbu hemoglobinu - proteinu obsaženého v červených krvinkách, díky kterému dokáží transportovat kyslík. Nedostatek železa v těle matky zvyšuje riziko předčasného porodu, nízké porodní váhy miminka nebo dokonce riziko úmrtí dítěte či matky. Jod přispívá k normální tvorbě hormonů štítné žlázy a její správné funkci. 

Pokud plánuješ otěhotnět, měla by si začít dávat větší pozor na svůj životní styl. Aby si pomohla svému děťátku k co nejlepšímu startu do života, je velmi důležité správně pečovat o svůj celkový tělesný stav, vyhýbat se stresu a stravovat se pestře a vyváženě. S jednou věcí Vám opravdu dokážeme pomoci,
Total Vital Max Tehotestvo-Plodnost je opravdu účinný, přírodní hormon-reguačný komplex výživných látek a vitamínů určený pro ženy před a během těhotenství. Změnit svůj životní styl a vyhnout se stresu musíte už zvládnout sama. T
otal Vital Max-Tehotestvo-Plodnost
je doplněk stravy obsahující unikátní směs Kyseliny listové, Omega-3 mastných kyselin (EPA, DHA), Vápníku, Železa, Jódu, Vitamínů E, C, D, B6, B3, B12, která přispívá k růstu zárodečných tkání během těhotenství, k udržení zdravých kostí, svalů, správné funkce mozku, dobrého zraku a k správnímu fungování štítné žlázy Vás a Vašeho miminka. Je to jedinečná kombinace, která byla navržena tak, aby vyhovovala maminkám a jejich miminkům ve všech důležitých oblastech. Revitalizujte svou reprodukční soustavu s doplňkem Total Vital Max Tehotestvo - Plodnost.

Balení:

Počet kapslí v balení: 60 ks.

Dávkování:

2 kapsle denně, zapít tekutinou.

Upozornění:

Stanovená doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.
Seznam zdravotních tvrzení, které se mohou uvádět, jsou v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (ES) č.1924 / 2006 ze dne 20. prosince 2006 o výživových a zdravotních tvrzeních o potravinách a následných novelizací.

Složení: 

Výrobek není určen jako lék.
Doporučuje se vyvážená strava a zdravý životní styl.

Komentáře

Beru pár týdnů, myslím že tyto vitaminy pomáhají, hlavně se nebojím že zda má miminko ze stravy vše co potřebuje, doporučuji

docela dobré složení za rozumnou cenu, díky

Super produkt pre tehotné.

Nechapu ty komentare, kdyz v popisu produktu je, ze neni vhodne pro deti a tehotne zeny. Vtipne no…

Přidat nové hodnocení

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.