Spánek - Stres - Deprese

Směs Kozlíku, Meduňky, Chmele, Magnézia, Levandule a Melatoninu, která příznivě působí při nespavosti, stresu a úzkostných stavech. Pro lidi s vysokým výkonem a vysokým životním tempem, aby se mozek dokázal zregenerovat.
První doplněk stravy s vědecky vyvinutým složením - 60 kapslí - 30 denní kúra (2ks denně)
Kód zboží: 14
Skladem: 
Skladom
  • Unikátní směs vysoce účinných látek
  • Ke správnému duševnímu a psychickému zdraví
  • Zajišťuje emoční rovnováhu a má uklidňující účinek
  • Zmírňuje příznaky nervového napětí
  • Zlepšuje kvalitu spánku
  • Přírodní složení
Pôvodná cena: 
585.00 Kč
445.00 Kč
Popis produktu: 

Kozlík lékařský - zkracuje dobu usínání, přispívá k hlubšímu a klidnějšímu spánku. Pomáhá překonávat chronické poruchy spánku a deprese. Zklidňuje bušení srdce a bolesti hlavy. Snižuje vzrušení a působí uklidňujícím na centrální nervový systém, ale uvolňuje i svalové napětí a křeče.

Meduňka lékařská - má příznivé účinky na centrální nervový systém: zklidňuje, zmenšuje úzkost, zlepšuje náladu, zbystřuje smysly a paměť. Meduňka má také pozitivní vliv na prevenci a léčbu Alzheimerovy choroby.

Magnézium (Hořčík) - zmírnění únavy a na správnou činnost energetického metabolismu a nervového systému. Na správné fungování psychiky a k udržování normálních kostí a zubů. Hořčík také přispívá ke snížení únavy a vyčerpání.

Chmel otáčivý - mě uklidňující účinek, podporuje dobrý a zdravý spánek, zklidňuje a zvyšuje kvalitu spánku. Podporuje nervový systém, přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi.

Levandul'a úzkolistá - Používej se na zmírnění příznaků psychického stresu a vyčerpání a na navození spánku. Hlavním účinkem je anxiolytický a sedativní, což znamená, že zmírňuje úzkost, uklidňuje, ve vyšších dávkách pomáhá usnout a prodlužuje spánek.

Melatonin - nazývaný také hormon spánku, pro zdravý, nerušený spánek je tedy nenahraditelný. Je také silný antioxidant, aktivně podporuje spalování tuků v organismu, posiluje imunitu, pomáhá chránit před onkologickými onemocněními.

Vitamín B6 - je znám jako "vitamín na nervy", často podávaný k správnému fungování nervového systému, ke správné funkci psychiky, napomáhá při zmírňování svalových křečí. Podporuje efektivní fungování nervového a imunitního systému a správný průběh metabolismu.

TRAPI Vás Stres, nervozita, nespavost a depky? Stres je pozitivní, pokud je ho relativně málo a víme ho kontrolovat. To co nám neprospívá, je chronický stres, při kterém organismus neúměrně reaguje na stresové situace. Pokud nemáme stres pod kontrolou a nedokážeme se s ním vypořádat, může vyvolávat deprese a nespavost což má negativní důsledky. Vliv psychického zdraví a nespavosti na celkový zdravotní stav lidé často podceňují a přehlížejí a to je škoda. Pro lidi s vysokým výkonem a vysokým životním tempem, tak pro Vás jsme vytvořili tuto unikátní kombinaci přírodních látek a vitaminů, aby se Váš mozek dokázal regenerovat, abyste lépe spali a mohli být výkonní.
Total Vital Max-Spánek-Stres-Deprese je doplněk stravy obsahující unikátní směs Kozlíku, Meduňky, Chmele, Magnézie, Levandule a Melatoninu, která příznivě působí při nespavosti, stresu a úzkostných stavech. Jedinečná kombinace přírodních látek pro zlepšení nálady, duševní rovnováhu, podporuje pozitivní náladu a pro lidi trpící dlouhým usínáním. Podporuje správnou činnost nervové soustavy a tím zvyšuje kvalitu spánku.

 

Balení:

Počet kapslí v balení: 60 ks.

Dávkování:

2 kapsle denně, zapít tekutinou.

Upozornění:

Stanovená doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Seznam zdravotních tvrzení, které se mohou uvádět, jsou v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (ES) č.1924 / 2006 ze dne 20. prosince 2006 o výživových a zdravotních tvrzeních o potravinách a následných novelizací.

Složení: 


Výrobek není určen jako lék.
Doporučuje se vyvážená strava a zdravý životní styl.

Komentáře

Myslím že trochu lépe usínám, ale ne vždy, záleží jaký jsem měl den.

Depky trochu ustoupily, super.

Dobře spím a ráno když se vzbudím jsem nový člověk.

Přidat nové hodnocení

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.