Játra - Detox - Antioxidanty

Směs Inulinu, Chlorelly, Acai, Alova Vera, Ostropestřce, Zelené kávy a Lecitinu, která má antioxidační a detoxikační účinky, přispívá k ochraně organismu před oxidačním stresem a účinně zbavuje tělo nečistot.
První doplněk stravy s vědecky vyvinutým složením - 60 kapslí - 30 denní kúra (2ks denně)
Kód zboží: 06
Skladem: 
Skladom
  • Unikátní směs vysoce účinných látek
  • Očištění organismu od toxinů a škodlivých látek
  • Efektní antioxidant a detoxikant jater
  • Ochraňuje buňky před oxidačním stresem
  • Snižuje riziko vzniku rakoviny
  • Přírodní složení

 

Pôvodná cena: 
510.00 Kč
399.00 Kč
Popis produktu: 

Inulin (vláknina) - Má priazniný vliv na zažívání, pomáhá normalizovat funkce trávicího traktu, odstraňuje zácpu. Má probiotické účinky, čili podporuje růst prospěšných bakterií v tlustém střevě. Používá se k prevenci nádorových onemocnění trávicího traktu a detoxikuje organismus.

Acai berry - je nejsilnější přírodní antioxidant a nejzdravější ovoce na naší planetě. Toto neuvěřitelné množství antioxidantů pomáhá cítit se mladší a může také snížit zdravotní problémy, jako jsou rakovina (prevence). Výzkum také ukázal, že antioxidanty mohou pomoci regulovat hladinu cholesterolu v těle, zlepšují metabolismus a pomáhají v boji za ideální postavu.

Ostropestřec Mariánský - je silný antioxidant schopný regenerovat játra a stimulovat její správné fungování. Používá se v přírodní farmacii, již stovky let, zejména při choreniach jater, má však stejně blahodárné účinky i na žlučník a ledviny.

Sójový lecitin - urychluje regeneraci svalů po velkém výkonu a upravuje trávení. Posiluje funkce nervového systému, má vynikající účinky na snižování hladiny cholesterolu a pročišťuje stěny cév a posiluje činnost srdečního svalu. Doporučuje se také jako prostředek proti únavě při fyzickém výkonu, pro fyzicky pracující a aktivní sportovce.

Zelená káva - velmi dobře známá pro její antioxidační a detoxikační účinek. Vyýrazne napomáhá ke snížení (redukce) hmotnosti, podporuje snížení krevního tlaku a pomáhá optimalizovat (a snižovat) glukózy v krvi. Pomáhá bránit usazování tuku a napomáhá v boji proti celulitidě.

Aloe vera - má antioxidační, detoxikační a antibakteriální vlastnosti, zbavuje tělo škodlivých látek. Zpomaluje dokonce i stárnutí, podporuje energii člověka čímž se zvyšuje eliminace škodlivin a tělo pak snadněji regeneruje. Je známá jako antibiotikum proti streptokokům a stafylokokům, potlačuje reprodukci virů a bakterií. Dokáže zneutralizovat kyselé části tkání a kůže a podporovat srážlivost krve. 

Stres, nezdravá strava, nedostatečná hydratace, nezdravý životní styl a množství dalších příčin má za následek, že se začnou usazovat toxiny v našem těle. Člověk se cítí unavený, bez energie, má neurčité bolesti ve svalech, trápí ho ekzémy, průjmy nebo zácpy, které vznikají bez jasných příčin. V takovém případě je doporučeno, aby došlo k pročištění organismu.
Total Vital Max Játra- Detox-Antioxidanty je doplněk stravy obsahující unikátní směs inulinu, Chlorelly, Acai, alova Vera, Ostropestřce, Černého pepře, Zelené kávy, Lecitinu, Zinku, Selenu a Vitaminu E, která má antioxidační a detoxikační účinky na játra, přispívá k ochraně organismu před oxidačním stresem a účinně zbavuje tělo nečistot. Je to mix látek s vyváženým obsahem vlákniny a antioxidantů, které společně tvoří velmi účinnou pomoc k detoxikaci těla, a pročištění tlustého střeva a jater.

 

Balení:

Počet kapslí v balení: 60 ks.

Dávkování:

2 kapsle denně, zapít tekutinou.

Upozornění:

Stanovená doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Seznam zdravotních tvrzení, které se mohou uvádět, jsou v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (ES) č.1924 / 2006 ze dne 20. prosince 2006 o výživových a zdravotních tvrzeních o potravinách a následných novelizací.

Složení: 


Výrobek není určen jako lék.
Doporučuje se vyvážená strava a zdravý životní styl.

Komentáře

Dal jsem to na pročištění a tuším jsem i trochu zhubl, spokojenost.

Přidat nové hodnocení

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.