Yellow RE/Vital Max (akce 2+1)

PROSTATA
Směs účinných látek která představuje komplexní řešení pro Vaši prostatu a potenci.
3balení-Yellow RE/Vital Max 15ks tablet-měsíční kúra (1ks jednou za dva dny)
Kód zboží: 01
  • Unikátní směs vysoce účinných látek
  • Pomáhá zmírňovat problémy s močovým ústrojím
  • Zajišťuje účinnou péči o Vaši prostatu
  • Zlepšuje vitalitu celého organismu a zvyšuje potenci a libido
  • Působí preventivně proti vzniku rakoviny prostaty
  • Přírodní Složení
Pôvodná cena: 
1497.00 Kč
998.00 Kč
Popis produktu: 

Zdravá prostata je velmi důležitou součástí fyzického a psychického zdraví muže, prokázal se významný vztah mezi vyšším stupněm prostatických obtíží a jeho dopadem na potenci a tím pádem i na kvalitu pohlavního života. Libido je přirozenou součástí každého muže a také ženy.

Pokud se Vaše mužská schopnost oslabuje, nebo je nedostatečná, pokud trpíte častým močením, úplnou nebo částečnou impotencí, pokud chcete zlepšit potenci a být výkonnější, pokud chcete mít zdravější prostatu, je to právě nový Yellow Revital Max, který může pro Vás představovat to správné řešení.

Balení:
Počet tablet v balení: 15 ks.
Dávkování: Jednu tabletu zapít tekutinou jednou za dva dni.Tiež je doporučeno 1 tabletu zapít tekutinou 120minut před pohlavním stykem. Doplněk stravy je určný na dlouhodobé užívání, Doporučená doba užívání 3 měsíce.
Upozornění:
Stanovená doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Seznam zdravotních tvrzení, které se mohou uvádět, jsou v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (ES) č.1924 / 2006 ze dne 20. prosince 2006 o výživových a zdravotních tvrzeních o potravinách a následných novelizací.

Složení: 

Muira Puama - nazývají ho nčasto i dřevo potence. Pomáhá si zachovat "mužskou vitalitu" až do vysokého věku. odporuje potenci, odstraňuje erotické zábrany, zvyšuje pocit rozkoše, pomáhá léčit neplodnost a problémy nervového původu.

Všehoj Asijský (Panax Ginseng) - je nejsilnějším posilujícím prostředkem v asijské medicíně který pomáhá zmírňovat problémy s močovým ústrojím zvyšuje pohlavní aktivitu, mobilitu spermií a napomáhá při problémech s erektilní dysfunkcí.

Maca - nebo "Andská viagra" bylinné medicíny. Zvyšuje "mužskou kondici" a zachovává ji do vyššího věku. Má pozitivní vliv na tvorbu a kvalitu spermií, pomáhá při impotenci, zvyšuje libido a vitalitu.

Kotvičník zemní (Tribulus Terrestris) - příznivě ovlivňuje normální hladinu mužského pohlavního hormonu a tím zvyšuje potenci a libido. Kromě pohlavní soustavy kotvičník zlepšuje i tu močovou a přispívá ke správnému fungování prostaty, působí močopudně, díky čemuž jsou močové cesty lépe pročištěné.

Zinek - zvyšuje tvorbu testosteronu a spermií u mužů, je významnou podpůrnou složkou, která ovlivňuje vzrušení a kvalitu ztopoření.

Složení v 1 tabletě:

Ptychopetalum olacoides / Muira Puama (kořen) 100mg, Panax Ginseng / ženšen pravý (kořen) 100mg, Lepidium Meyenii / Maca / Řeřicha Peruánská (kořen) 100mg, Tribulus terrestris / Kotvičník zemní (rostlina) 70mg, Piper Nigrum / Černý pepř (plod) 3mg, L-Arginin 50mg, L-Citrulin 50mg, Zinek / oxid zinečnatý 4mg (0,5 DDD (denní doporučené dávky)), aditiva 33mg Výrobek není určen jako lék. Doporučuje se vyvážená strava a zdravý životní styl.

Přidat nové hodnocení

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.