Nachlazení - Bolest - Regenerace

Směs Zázvoru, Echinacei, Acai, Meduňky lékařské, Vitamínů C, D, B6, B12 a Česneku redukuje příznaky chřipky či nachlazení, urychluje proces regenerace a tlumí bolest.
První doplněk stravy s vědecky vyvinutým složením - 60 kapslí - 30 denní kúra (2ks denně)
Kód zboží: 12
Skladem: 
Skladom
  • Unikátní směs vysoce účinných látek
  • Snižuje míru nachlazení a podporuje vitalitu
  • Určen k prevenci proti mírné bolesti
  • Urychluje proces regenerace
  • Působí protizánětlivě proti virům a bakteriím
  • Snižuje riziko vzniku rakoviny
  • Přírodní složení
Pôvodná cena: 
510.00 Kč
399.00 Kč
Popis produktu: 

Zázvor - Podporuje imunitu, zdraví dýchacích cest a je silným antioxidantem. Příznivě ovlivňuje funkci srdce a trávení. Zmírňuje nevolnost, zvracení, zažívací křeče, poruchy trávení, dyspepsii a nadýmání. Užívá se také k léčbě zánětlivých onemocnění.

Třapatka nachová(Echinacea) - na zvyšování imunity při chřipkových epidemiích, vykazuje i značnou aktivitu antibiotickou, a to nejen proti bakteriím, ale i proti některým virům. Tlumí vnímání bolesti a výborně působí při menších infekcích.

Acai berry - je nejúčinnější antioxidant, zlepšuje metabolismus, posiluje imunitu a energeticky nakopává. Toto ovoce může napomáhat při prevenci nemocí souvisejících s životním stylem, jako jsou rakovina, cukrovka, nadváha a kardiovaskulární a neurologické choroby.

Meduňka lékařská - má silnou proti-virovou a proti-bakteriální aktivitu, působí sedativně a uvolňuje nervovou soustavu. Pomáhá při migréně (bolesti hlavy), pomáhá hojit rány a léčí kožní problémy.

Česnekový prášek - používá se na zmírnění symptomů rýmy, chřipky a většinu infekcí. Česnek přispívá k normálnímu fungování imunitního systému, odolnosti vůči dočasnému stresu a zachovávání zdraví srdce a zachování normálních hladin cholesterolu.

Vitamin C - Je nejznámější vitamin na imunitní systém, zvyšuje odolnost těla proti nemocem ale je to také antioxidant, který zabraňuje předčasnému stárnutí buněk.

Důležité Vitamíny a minerály:

Vitamin B6, B12, D3- jsou nedílnou současti při optimálním budování imunitního systému, jsou důležité pro stavbu kostí, zubů a na podporu činnosti svalů.

Magnézium, Zinek - na optimální činnosti svalů, pro správný vývoj mozku a jeho fungování. Přispívají i ke snížení vyčerpání a únavy.

Vliv nachlazení, bolesti a regenerace na fyzické a psychické zdraví lidé často podceňují a přehlížejí a to je škoda. Všechny tyto problémy oslabují regeneraci našeho těla a tím vlastně omezují a snižují kvalitu našeho života. Efektivní a úspěšně bojovat s těmito obtížemi Vám pomůže Revitalmax-Nachlazení-Bolest-Regenerace.
Total Vital Max-Nachlazení-Bolest-Regenerace je doplněk stravy obsahující unikátní směs Zázvoru, Echinacei, Acai, Meduňky, Vitamínů C, D, B6, B12 a Česneku čímž redukuje příznaky chřipky či nachlazení, urychluje proces regenerace a obnovy energetických zásob ve svalu, tím pomůže vytvořit optimální podmínky pro další fyzický výkon. Tlumí bolest, bojuje s bakteriemi a přispívá k dobrému fyzickému a psychickému stavu. Příznivě ovlivňuje střevní mikroflóru, optimalizuje funkci kardiovaskulárního systému, jater, nervového systému a imunitního systému.

Balení:

Počet kapslí v balení: 60 ks.

Dávkování:

2 kapsle denně, zapít tekutinou.

Upozornění:

Stanovená doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Seznam zdravotních tvrzení, které se mohou uvádět, jsou v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (ES) č.1924 / 2006 ze dne 20. prosince 2006 o výživových a zdravotních tvrzeních o potravinách a následných novelizací.

Složení: 

 

Výrobek není určen jako lék.
Doporučuje se vyvážená strava a zdravý životní styl.

Komentáře

Opravdu špatné by by bylo být nachlazený a chytit "Koronu", takže užíváme, cítíme se lépe a doporučujeme.

Výborný produkt, dokázal mi pomoci když jsem byl v posteli, spokojenost.

Těžko hodnotit po týdnu, makám na změny tak potřebuji pořádně zregenerovat, ale asi se cítím trochu lépe.

Hmm is anyone else having problems with the images on this blog loading?<br> <br> I'm trying to figure out if its a problem on my <br> <br> end or if it's the blog. Any feed-back would be greatly appreciated.<br> <br> <br> <br> <br> <br> Feel free to visit my web blog - <a href="https://google.co.uk">best seo tool</a>

Přidat nové hodnocení

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.