Prostata - Potence - Libido

POTENCIA LIBIDO
PROSTATA
Směs Macy, Tribulusu, Serenoi, Gravioly a Ženšenu, která pomáha při problémech s močovými cestami, prostatou, potencí a libidem což přispívá ke zvýšení pohlavní aktivity.
První doplněk stravy s vědecky vyvinutým složením - 60 kapslí - 30 denní kúra (2ks denně)
Kód zboží: 13
Skladem: 
Skladom
  • Unikátní směs vysoce účinných látek
  • Podporuje a udržuje správnou funkci prostaty a močových cest
  • Zvyšuje libido mužů i žen
  • Zlepšuje potenci a mužskou výkonnost
  • Působí preventivně proti vzniku rakoviny prostaty
  • Přírodní složení
Pôvodná cena: 
690.00 Kč
499.00 Kč
Popis produktu: 

Řeřicha Peruánská (Maca) - přezdívaná jako "Andská viagra" bylinné medicíny. Zajišťuje účinnou péči o Vaši prostatu a zvyšuje "mužskou kondici".

Ženšen korejský - je nejsilnějším posilujícím prostředkem v asijské medicíně který pomáhá zmírňovat problémy s močovým ústrojím zvyšuje pohlavní aktivitu, mobilitu spermií a napomáhá při problémech s erektilní dysfunkcí.

Graviola - Annona Šupinatá - příznivě ovlivňuje srdečně cévní soustavu, snižuje krevní tlak, prospívá pacientům s onkologickým onemocněním je mimořádně účinná proti rakovině prostaty.

Serenoa plazivá - má léčivé účinky na prostatu a močové cesty. Během studií se prokázalo, že aktivní složky rostliny pomáhají snižovat příznaky zvětšené prostaty (hyperplazie) a také při léčbě patologie prostaty.

Kotvičník Zemní (Tribulus Terrestris) - příznivě ovlivňuje normální hladinu mužského pohlavního hormonu a tím zvyšuje potenci a libido. Kromě pohlavní soustavy kotvičník zlepšuje i tu močovou a přispívá ke správnému fungování prostaty, působí močopudně, díky čemuž jsou močové cesty lépe pročištěné.

Zinek - Zvyšuje tvorbu testosteronu a spermií u mužů, je významnou podpůrnou složkou, která ovlivňuje vzrušení a kvalitu ztopoření.

Zdravá prostata je velmi důležitou součástí fyzického a psychického zdraví muže, prokázal se významný vztah mezi vyšším stupněm prostatických obtíží a jeho dopadem na potenci a tím pádem i na kvalitu pohlavního života. Libido je přirozenou součástí každého muže a také ženy. Na jeho funkci mají vliv hormony a činnost hormonální soustavy, je tedy zcela přirozené, že časem je sníženo, protože věkem klesá tvorba mužských a ženských hormonů.
Total Vital Max-Prostata-Potence-Libido je doplněk stravy obsahující unikátní směs Macy, Tribulusu, Serenoi, Gravioly a Ženšenu, která může napomáhat při problémech s močovými cestami, prostatou, potencí a libidem což přispívá ke zvýšení pohlavní aktivity. Složky Total Vital Maxu pomáhají zmírňovat problémy s močovým ústrojím a působí preventivně proti vzniku rakoviny prostaty. Obsahují jedinečný a čistě přírodní zdroj všech potřebných složek na lepší prokrvení pohlavního orgánu, pro zdravou mužskou prostatu a excelentní potenci.

Balení:

Počet kapslí v balení: 60 ks.

Dávkování:

2 kapsle denně, zapít tekutinou.

Upozornění:

Stanovená doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Seznam zdravotních tvrzení, které se mohou uvádět, jsou v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (ES) č.1924 / 2006 ze dne 20. prosince 2006 o výživových a zdravotních tvrzeních o potravinách a následných novelizací.
 
 

Složení: 

Výrobek není určen jako Lék.
Doporučte se vyvážená strava a zdravý životní styl.

Komentáře

Koupila jsem manželovi a spokojený jsme, děkujeme .

Po prvním balení pozoruji mírné zlepšení. Určitě budou pokračovat.

Po dvou týdnech užívání se mi zlepšily problémy s nočním močením. V intimní oblasti jsem nečekal žádné zázraky ale musím říct i tam cítím mírné zlepšení navzdory mému věku. Jsem spokojený a zakoupil jsem další balení.

Snědl jsem 1 balení a zatím nic moc, ještě vyzkouším jedno a uvidím.

Beru 3 týdny a jsem velmi spokojen. Ale zdá se mi, že to má větší účinky na potenci jako na prostatu.

Dobrý den, doporučuji všem - včetně mužům vyššího věku, jako jsem já. I v mých letech jsem to ještě nezabalil, není problém si pomoci tabletou.

Váhal jsem. Všude po webu se to hemží reklamami a zavádějícími "zaručenými" zkušenostmi, poradit se člověk víceméně nemá kde. Ne že bych měl akutní problém, chtěl jsem dopřát dotyčné více potěšení ... nakonec se podařilo, Děkuji.

Přidat nové hodnocení

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.