Menopauza - Ženské problémy

Směs Sóji, Šalvěje, Jetele, Chmele, Ginka, Zeleného čaje, Ploštičníku s vitamíny a minerály která ulevuje při projevech menopauzy a má příznivé učinky při ženských problémech.
První doplněk stravy s vědecky vyvinutým složením - 60 kapslí - 30 denní kúra (2ks denně)
Kód zboží: 10
Skladem: 
Skladom
  • Unikátní směs vysoce účinných látek
  • Ulevuje při projevech menopauzy
  • Přispívá ke psychické pohodě a vyrovnanosti v období menopauzy
  • Ochrana buněk před oxidačním stresem
  • Ke správnému fungování nervového systému
  • Přírodní složení
Pôvodná cena: 
575.00 Kč
420.00 Kč
Popis produktu: 

Sója Luštinatá - zmírňuje typické příznaky menopauzy jako je zvýšená podrážděnost a návaly horka.

Zelený čaj - přispívá k dobrému pocitu během menopauzy, pomáhá spalovat tuk a také chránit prsa a vaječníky před oxidačním poškozením.

Šalvěj lékařská - je oblíbenou bylinou při projevech menopauzy hlavně pro své příznivé účinky podporující menopauzální komfort.

Jetel luční - ulevují při projevech menopauzy (klimakteria) tím že zmírňuje návaly horka, pocení a poruchy spánku.

Chmel otáčivý - pomáhá zmírnit podrážděnost, návaly horka, noční pocení a přispívá k udržování normální hladiny cholesterolu.

Jinan dvoulaločný - podporuje soustředěnost, krátkodobou paměť v období zvýšeného stresu, také podporuje prokrvení, čímž příznivě působí i na výkon mozku a jeho reaktivitu což pozitivně přispívá k duševní rovnováze.

Ploštičník hroznatý - Je rostlina využívaná při gynekologických potížích a to v období kolem menopauzy pro její vysokou účinnost na všechny fyziologické jevy provázející klimakterium.

Vitamíny a Minerály přispívají regulaci hormonální aktivity a ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Přechod (Menopauza) lze označit jako mezník mezi obdobím, kdy vlastní produkce estrogenů udržovala ženu mladou a obdobím, kdy zachování mladistvého vzhledu, elánu i zdraví bude vyžadovat jistou námahu. Není žádnou hanbou obrátit se na odborníky v případě, že vaše kvalita života v souvislosti s přechodem klesá. Léčba akutních příznaků klimakteria se někdy neobejde bez pomoci, ale zvýšení kvality života za to stojí. Výsledkem je opravdu účinný, přírodní hormon-reguačný komplex výživných látek, vitamínů a minerálů určený pro ženy v přechodu.
Total Vital Max-Menopauza-Ženské problémy je výživový doplněk který obsahuje unikátní směs Sóji, Šalvěje, Jetele, Chmele, Ginka, Zeleného čaje, ploštičníku s vitamíny a minerály která ulevuje při projevech menopauzy a má priaznvé učinky při ženských problémech.

Balení:

Počet kapslí v balení: 30 ks.

Dávkování:

1 kapsle 2krát denně. Zapít přiměřeným množstvím tekutiny.

Upozornění:

Stanovená doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Seznam zdravotních tvrzení, které se mohou uvádět, jsou v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (ES) č.1924 / 2006 ze dne 20. prosince 2006 o výživových a zdravotních tvrzeních o potravinách a následných novelizací.

 

Složení: 

 

Výrobek není určen Jak Lék.
Doporučte se vyvážená strava a zdravý životní styl.

Komentáře

Myslím že se cítím lépe, beru tak cca měsíc.

Doplněk jsem doporučila své sestře, protože pomohl a zmírňuje příznaky, jsme spokojené.

Super produkt pro ženy v přechodu.

Užívám zhruba dva měsíce a problémy jsou pryč, děkuji.

Přidat nové hodnocení

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.